|  | 

Mchy

Odzież na warunki ekstremalne

Odzież na warunki ekstremalne
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Pogoda za oknami z pewnością nie rozpieszcza nas tak jak było to jeszcze jakiś czas temu i bardzo często musimy sięgać po cieplejszą odzież, która co więcej broni nas od silnego wiatru czy deszczu. Jest to także na tyle feralny czas w roku, kiedy najprościej się przeziębić, dlatego że wybierając strój i opuszczając wcześnie rano dom bardzo często nie zdołamy przewidzieć jaka nastanie pogoda popołudniu, a nagrzani i spoceni stajemy się najlepszym obiektem dla bakterii, które są w stanie nas szybko położyć na łopatki na parę dni.

Istotne jest zatem, żeby posiadać wiedzę na temat tego jak najwygodniej ubierać się podczas tak zmiennej aury. Wskazane jest aby były to głównie ciuchy, które stworzone są z materiału który potrafi oddychać i filtrować tylko niezbędną do tego celu porcję powietrza. Niedobre są dla naszego organizmu okrycia z materiałów syntetycznych, które odcinają napływ tlenu i sprawiają, że w trakcie ruchu ciało nadto wytwarza pot, a po ściągnięciu takiego okrycia bardzo szybko się zaziębia, czego w ogromnej liczbie przypadków rezultatem jest uciążliwe przeziębienie czy zapalenie płuc.

Poszukując najlepszej odzieży można by przedstawić przykład renomowanej amerykańskiej marki produkującej odzież The North Face, która znana jest z produkowania elementów wyposażenia dla sportowców, specjalizujących się wspinaniem po górach czy pozostałymi ekstremalnymi dziedzinami sportu. Tekstury, z jakich produkowana jest kolekcja tejże marki muszą przejść całe mnóstwo konkretnych badań tak aby zapewnić swoim odbiorcom najwyższe standardy ochrony organizmu, tolerancji wody i tlenu oraz trwałości. Otóż samo ubieranie tej wyjątkowej odzieży nie daje nam 100% obrony przed chorobami, ale naturalnie pomoże ona utrzymać nasz układ odpornościowy w silnej formie, żeby samodzielnie mógł się przed nią bronić.

Ciekawe artykuły:

odziez-na-warunki-ekstremalne

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

 • Kwiaciarnia Wrocław Legnicka – mchy i paprocie

  Kwiaciarnia Wrocław Legnicka – mchy i paprocie

  Śluby Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem kwiatów na ślub. Kierujemy się przy tym zasadą, że mniej znaczy więcej. Cenimy prostotę, naturalne piękno kwiatów i harmonię kolorystyczną, dlatego też pracujemy tylko na żywych kwiatach. Stworzymy dla Ciebie unikatowy bukiet ślubny, przygotujemy butonierki, bukiet dla Druhny, bukiety dla rodziców, wianek i bransoletkę. Udekorujemy kwiatami Twój pojazd ślubny, przyozdobimy

 • Nie tylko buty, czyli jakie cudeńka możemy znaleźć na wyprzedażach?

  Nie tylko buty, czyli jakie cudeńka możemy znaleźć na wyprzedażach?

  Wszyscy kochamy wyprzedaże. Za cenę nieporównywalnie niższą możemy nabyć świetne ubrania, buty czy dodatki, które po ściągnięciu metki z wielkim znakiem procenta oznaczającego obniżkę, staja się pełnoprawnym towarem o identycznej wartości jak sprzed zniżki ceny. Okazuje się jednak, że sprzedawcy proponują wiele więcej niż tylko zawartość garderoby. Jakich jeszcze produktów możemy spodziewać się na internetowych